Keşfet

Neden BALKOD?

Daha Planlı

BALKOD sistemiyle okul öncesinden üniversiteye kadar olan tüm bilişim eğitimini planlanmış ve içeriklerini oluşturulmuş olarak sizlere sunuyoruz. BALKOD, eğitim sistemimizin bileşenleri düşünülerek, öğrencilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Gelişime açık bir sistem olması sebebi ile de öğrencilerinden gelen geri bildirimler doğrultusunda çok hızlı bir şekilde güncellenmektedir.

Daha Sınırsız

BALKOD, eğitim müfredatı özelleştirilebilir yapısı sayesinde her öğrenciye seviyesine göre içerik oluşturmaya fırsat sunuyor. Öğrenciler BALKOD sayesinde istedikleri içerikleri kendi programlarına dahil edebiliyor olacaklar. Var olan içeriklere ekstra sorular, görev ve ödevler ekleyerek eğitimi daha da zengin hale getirebileceklerdir. Bu modüler yapı sayesinde tek tip bilişim eğitimi yerine, sınırları zorlayan, sürekli değişen ve gelişen yeni nesil bilişim eğitimi sunuyoruz.

Daha Kaliteli

BALKOD’ da içeriklerimiz uzman eğitimcilerimiz tarafından hazırlandı. Öğrenci odaklı bir eğitim sistemini benimsemektedir. Öğrenci performansına göre sürekli değişen bir eğitim içeriğiyle eğitim kalitesini her zaman üst düzeyde tutuyoruz.

Daha Fazla İçerik

Çocuklar yeni şeyler öğrenmeyi severler, doğalarında öğrenme güdüsü, merak ve keşif vardır. Yeterki kapasitelerine uygun öğrenme ortamı sağlayalım. Kapasitelerinin altındaki bilgiden çabuk sıkılır, üstündeki bilgilerden korkup kaçarlar. Öğrencilere seviyelerine uygun içerikler sunmaya bu yüzden çok önem veriyoruz. Farklı seviyeler için farklı etkinlikler ve alternatif içerikler oluşturduk.

Daha Fazla Robotik

Geleceğin eğitiminde öğrencilerin daha fazla dokunarak, tasarlayarak ve uygulayarak öğrenmelerini sağlamak adına robotik kodlamanın önemine inanıyoruz. Tek tip robotik bir ürün üzerinde çalışmak yerine, farklı robotik ürünlerle çalışmanın, öğrencilerin yaratıcılığını, tasarım kabiliyetlerini, kodlama yeteneklerini arttırdığının bilinciyle, tüm robotik ürünlerin içeriklerini sunmaya çalışıyoruz.

Daha Fazla Tasarım ve Üretim

BALKOD öğrencilerini geleceğin dünyasına daha iyi hazırlayabilmek için içeriklerimizi daha fazla tasarım ve üretim odaklı projeler halinde oluşturduk. Klasik öğretim yöntemleriyle geleceği yakalayamayacağımızın farkındalığıyla, içeriklerimizde tasarlamaya, uygulamaya, üretmeye ve ürettiğini geliştirmeye yer verdik.